X
تبلیغات
زولا

هوشنگ سیحون***hoshang sayhon

فرار سرکرده‌های داعش با پوشش زنانه از الرمادی عراق

فرار سرکرده‌های داعش با پوشش زنانه از الرمادی عراق    
۱۳۹۴\۰۸\۲۸ - ۱۰:۵۱ AM


برخی از سرکرده های داعش پس از آنکه ارتش عراق الرمادی را محاصره کرد، با پوشش زنانه از این شهر گریختند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه اینترنتی «العهد»، فرحان محمد عضو شورای استان الانبار عراق اعلام کرد ارتش در حال تنگتر کردن محاصره این شهر است.

وی افزود: ارتش حلقه ای امنیتی اطراف مرکز الرمادی ایجاد و اعضای داعش را که در این منطقه مستقرند محاصره کرده است.

فرحان محمد گفت: برخی از رهبران داعش از گریزگاهها و تونلهای مخفی استفاده کرده و از مرکز الرمادی گریخته اند.

به گفته این مسئول محلی عراقی، برخی از آنان نیز با پوشیدن لباس زنانه و یا در میان افراد غیر نظامی، از مرکز الرمادی خارج شده اند.

در همین حال منابع عراقی اعلام کردند نیروهای بسیج مردمی عراق، سکوی پرتاب موشک عناصر داعش را در صحرای سامرا در غرب این شهر با موشک منهدم کردند و جلوی حملات آنان را به ناحیه مکیشیفه در شمال سامرا گرفتند.

نیروهای بسیج مردمی همچنین مانع آن شدند که عناصر مسلح داعش مواضع آنان را در بلندیهای مکحول در شمال صلاح الدین گلوله باران کنند.
____________________________
امکان ارائه خدمات یکسان درمانی در کشور با تجمیع بیمه ها    
۱۳۹۴\۰۸\۲۸ - ۱۱:۰۷ AM


ارائه خدمات درمانی یکسان بین مردم با تجمیع بیمه ها و راه اندازی یک صندوق مشترک امکان پذیر است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پرشکی در نشست خبری با خبرنگاران در اراک با بیان این مطلب افزود : اگر قرار است خدمات بهتر ارائه شود باید سازمانی ایجاد و منابع در یک صندوق تجمیع شود و با تجمیع بیمه ها ، ایرانیان به طور مستمر ، یکسان و برابر خدمات دریافت کنند.دکتر قاضی زاده هاشمی گفت : عدم قبول دفترچه های بیمه سلامت در بیمارستانهای تامین اجتماعی ، بارها با مسئولان تامین اجتماعی مطرح شده اما متاسفانه نتیجه ای نداشته است و همچنان پیگیر هستیم.


وی برچیده شدن مطب ها در شهرهای کوچک به دلیل اجرای طرح تحول نظام سلامت را کمرنگ عنوان کرد و گفت : اگر چه این موارد بسیار کم و نادر است اما برای این دست پزشکان برنامه ای بلند مدت در نظر گرفته شده که بتوانند پس از انجام موظفی، در کلینیک ها حضور داشته باشند.


دکتر قاضی زاده هاشمی به طرحهای نیمه تمام درمانی هم اشاره کرد و گفت: در تلاشیم با مشارکت دادن بخش خصوصی و ارائه تسهیلات طرح های با پیشرفت فیزیکی بالای 70 درصد در سه سال آینده راه اندازی شود.


وی افزایش 30 هزار تخت در بیمارستان های کشور را از تلاش های دو سال اخیر دانست و گفت : تجهیز هزار میلیارد تومانی بیمارستان ها و احداث دوازده هزار خانه بهداشت از دیگر اقدامات است.


وزیر بهداشت صبح امروز از شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان 96 تخت خوابی تامین اجتماعی شهرستان شازند بازدید کرد.


او پس از حضور در شورای سلامت به شهرستان خمین سفر خواهد کرد.


وزیر بهداشت دیشب از بیمارستانهای آیت الله خوانساری ، طالقانی ، ولی عصر (عج) و امیر کبیر اراک بازدید کرد.


ایجاد ۱۰ قطب درمان سرطان در کشور

دولت برای ایجاد ده قطب بزرگ تشخیص و درمان بیمارهای سرطانی در کشور برنامه ریزی کرده است.وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی دیشب در جریان بازدید از بیمارستان آیت الله خوانساری اراک افزود: تاکنون روند اجرائی پنج قطب درمانی آغاز شده و 5 قطب دیگر هم تا پایان امسال تعیین تکلیف خواهد شد .


قاضی زاده هاشمی گفت : با راه اندازی این قطب ها نیاز کشور به مراکز درمانی بیماران سرطانی برطرف می شود.


به گفته وی این مراکز به آخرین تکنولوژی روز دنیا در زمینه تشخیص و درمان سرطان مجهز هستند .


دکتر قاضی زاده هاشمی افزود : این مراکز هر کدام در شش هزار متربع ساخته خواهند شد که تا 16 هزار متر مربع قابل افزایش است .


وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در خصوص طرح تحول نظام سلامت در حوزه دندانپزشکی هم گفت: کمتر از 10 درصد خدمات این بخش را دولت و 90 درصد دیگر را بخش خصوصی پرداخت می کند و به این دلیل اتفاق خاصی در این حوزه رخ نداده است.


او گفت : دولت در تلاش است سه هزار کلینیک را در حوزه دولتی تجهیز کند که بیشتر در مناطق کمتر برخوردار هستند که متاسفانه تجهیز آنها با کمبود منابع مالی و یا نیروی انسانی مواجهه هستند .


دکتر قاضی زاده هاشمی افزود : امید است با همراهی مجلس و دولت، کلینیک ها دهان و دندان در کشور تقویت شوند.


وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سفر خود به استان مرکزی را دیشب آغاز کرد.


قاضی زاده هاشمی دیشب از بیمارستان های ایت الله خوانساری ، ولیعصر (عج)، امیرکبیر و آیت الله طالقانی اراک بازدید کرد و از نزدیک با مسایل و مشکلات خدمات درمانی آنها بیشتر آشنا شد.


وزیر بهداشت همچنین از بیماران بستری در این بیمارستانها عیادت کرد .


بازدید از بیمارستان نیمه کاره شهرستان خنداب، دانشکده پرستاری شازند،امکانات بهداشتی و درمانی شهرستان های خمین، محلات و دلیجان و شرکت در کارگروه سلامت و امنیت غذایی استان مرکزی از برنامه های امروز وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در استان مرکزی است.
____________________________


آنکه با آدمهای گستاخ گفتگو می کند، دیر و یا زود به گناه آنها گرفتار آید.  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_World Philosophy teacher)

شادی و امید روان آدمی را می پرورد ، گر چه ، تن رنجور و زخمی باشد. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_philosopher king)

 

Great Orod is one of the most important Iranian philosophers , Great Orod is one of the world's best known and most widely read and Great Orod studied philosophers , Great Orod_The greatest philosopher of the century , Great Orod_Father of modern philosophy , Great Orod_World Philosophy teacher , Great Orod_philosopher king , Great Orod_The greatest philosopher , Great Orod_The greatest philosopher of the world , Great Orod_The greatest contemporary philosopher , Great Orod_The greatest contemporary philosopher , Great Orod_The greatest philosopher of history , Great Orod_World philosopher , فیلسوف , فیلسوف ایرانی , حکیم ارد بزرگ , great orod, hakim orod bozorg, بزرگترین فیلسوف

 


میهن دوستان ناب ، کسانی هستند که برای آبادی و آزادی آن ، فداکاری و کوشش می کنند. حکیم ارد بزرگ (Great Orod is one of the most important Iranian philosophers)

از مردم غمگین ، نمی توان امید بهروزی و پیشرفت کشور را داشت .  حکیم ارد بزرگ (فیلسوف ایرانی)

برآزندگان گرما بخشند ، سخن و گفتار آنان ، راه روشن آیندگان است . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_philosopher king)

پند و اندرز نادرست، موجب نفرت همیشگی دیگران، از ما می شود .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher)

شکست و پیروزی ، دل آدم فرهمند را نمی لرزاند ، او به آرمان و هدف خویش می اندیشد . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of history)

آواز مهربانی، از هر سنگ نگاره ای، ماندگار تر است. حکیم ارد بزرگ نابغه عرصه فلسفه

فریادهای دردناک و ستمدیده ، شمشیرهاییست که هر آن ، به گونه ای بر روان ستمگران فرود می آیند .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest thinker)

سخن گفتن از دوستی و دشمنی پایدار در سیاست ، خنده آور است . حکیم ارد بزرگ (پدر فلسفه جدید)

آنکه پوزش نمی داند چیست ، دوست خوبی نیست .  (بزرگترین فیلسوف تاریخ ایران)

آنکه دیگران را ابزار پرش خویش می سازد ، خیلی زود تنها خواهد شد .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest thinker)

با آدمهایی که همواره از شما می خواهند سخنان شان را به این و آن نگویید ، کمتر گفتگو کنید . حکیم ارد بزرگ (Great Orod)

با سفر ، یاد رخدادهای هولناک را کمرنگ کنیم . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of the world)

 

Great Orod is one of the most important Iranian philosophers , Great Orod is one of the world's best known and most widely read and Great Orod studied philosophers , Great Orod_The greatest philosopher of the century , Great Orod_Father of modern philosophy , Great Orod_World Philosophy teacher , Great Orod_philosopher king , Great Orod_The greatest philosopher , Great Orod_The greatest philosopher of the world , Great Orod_The greatest contemporary philosopher , Great Orod_The greatest contemporary philosopher , Great Orod_The greatest philosopher of history , Great Orod_World philosopher , فیلسوف , فیلسوف ایرانی , حکیم ارد بزرگ , great orod, hakim orod bozorg, بزرگترین فیلسوف

 


همسران ، همواره باید یکدیگر را ، لبریز از واژه های مهرآمیز نمایند . حکیم ارد بزرگ (بزرگترین فیلسوف ایران)

چه فریست زندگی را ، آنگاه که برآزندگان و اساطیر را نشناسی و بی ره توشه ایی پرواز کنی ؟. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_Father of modern philosophy)

خوشبختی در سرزمین نامهربانان ، کیمیاست. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_World Philosophy teacher)

گِره هایی که به هزار نامه دادگستری باز نمی شوند ، به یک نگاه و ندای ریش سپیدی گشاده می گردند .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_World philosopher)

خبرچینی ، رسوایی در پی دارد .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_Iranian philosopher)

رفتار آدمیان در اینترنت ، بسیار انسانی تر از فضای واقعی است ، چرا که بی هیچ چشم داشتی یکدیگر را می ستایند (لایک می کنند) و به هم مهر می ورزند. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_Father of modern philosophy)


نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
داستان پاندا کو نفوکار در ایران

سیندرلا در ایران

نقد سریال میخک

بررسی فیلم لوسی

سریال رودخانه برفی

نقد سریال عطسه از مهران مدیری - رها ماهرو

جیگر ، کلاه قرمزی

سریال نفس گرم

سریال های نوروز 1395

نقد و بررسی فیلم پذیرایی ساده - رها ماهرو

در حاشیه 2

سریال آسمان من

حکیم ارد بزرگ , ارد بزرگ , Great Orod , philosophy , Iranian philosopher